Wybierz miesięczny pakiet godzin

Ty wiesz najlepiej, w jakim zakresie czasowym oczekujesz mojego wsparcia. Dlatego wybierz pakiet godzin, który najbardziej Ci odpowiada, albo skontaktuj się ze mną, ustalimy coś wspólnie.

PAKIET START - 750 ZŁ (brutto)

Pakiet skierowany do osób, które potrzebują okazjonalnego wsparcia. Otrzymujesz  5h mojej pracy na dowolne działania (m.in. zmiany i aktualizacja strony WWW, obsługa skrzynki mailowej, research, projektowanie graficzne, publikacje w social mediach).

1h/150zł brutto 

PAKIET MINI - 1300 ZŁ (brutto)

Pakiet skierowany do osób, które potrzebują wsparcia. Otrzymujesz 10h mojej pracy na dowolne działania (m.in. zmiany i aktualizacja strony WWW, obsługa skrzynki mailowej, research, projektowanie graficzne, publikacje w social mediach).

1h/130zł brutto 

strony inernetowe
social media

PAKIET MIDI - 2000 ZŁ (brutto)

Pakiet skierowany do osób, które potrzebują większego wsparcia w swoim biznesie. Otrzymujesz 20h mojej pracy na dowolne działania (m.in. aktualizacja strony www, obsługa skrzynki mailowej, research, projektowanie graficzne, publikacje w social mediach, teksty na bloga firmowego).

1h/100zł brutto 

Formularz kontaktowy

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych (adres e-mail, ewentualnie imię i nazwisko, numer telefonu) do celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Szybki kontakt telefoniczny:  +48 784 907 433

error: Treść jest chroniona!!